75 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE TÜM TÜRKİYE'YE KARGO BEDAVA!

TESLİMAT BİLGİLERİ

Teslimat

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler ödemenizin gerçekleşmesini takiben ortalama 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinize göre 1 - 3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak banka onayını takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Belirli bir sipariş miktarının üzerinde bedava sunulan Kargo hizmet tedarikçisinin seçimi dunyaninkahvesi.com tarafından yapılmaktadır.
Geç teslim edilecek ürünler size mail yoluyla bildirilecek, stokta olmayan ürünler söz konusu olduğunda siparişiniz iptal edilecektir.

Önemli Hususlar

1.       Alıcı kargo bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür.

2.       Alıcının hatalı olarak verdiği bilgiler nedeniyle kargonun iadesinden firmamız sorumlu tutulamaz.

3.       Alıcının gönderisini zamanında teslim almamasından dolayı yaşanan iade ve aksaklıklardan firmamız sorumlu tutulamaz

4.       Kargolarımız taşıyıcı firma sigorta güvencesi ile taşınmaktadır. Bunun yanı sıra siz değerli müşterilerimizin de paketi teslim alırken açarak ürünlerin zarar görmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Dikkat edilmemesi halinde paketinizin size sağlam ulaştırıldığı kabul edilir. Paket ve ürün zarar görmüş ise mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturularak ürünün teslim alınmaması gerekmekte ve firmamızla iletişim kurulması gerekmektedir. Tutanak tutturulmadan alınmış hasarlı ürünler firmamızca ve kargo firmasında sağlam ulaştığı kabul edilmektedir.

5.       Kargonun alıcıya ulaşamaması durumunda bıraktığı 3. şahıslar firmamız bilgisi dışında olacağından bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

6.       Kargonun alıcıya ulaşamaması, teslim yerinde bulamaması gibi konulardan firmamız sorunluluğunda değildir.

7.       Kargoda yaşanabilecek gecikmeler firmamız sorumluluğunda değildir. Firmamız müşterimiz tarafından kargo bilgilerini talep edildiğinde vermekle yükümlüdür.

8.       Teslimat yapılacak yerde kargo şubesinin bulunmaması nedeniyle alıcının merkezi kargo şubesine çağrılması firmamız sorumluluğunda değildir. Kargolar köylere ve bazı ilçelere taşıma yapmamaktadır. Müşteri kargo firmasının bulunduğu bölgede mevcut olmamasıdurumunda hizmet veren kargo ile ürünü isteme hakkına sahiptir ve bunu sipariş sırasında belirtmelidir.

9.       Ürünün zamanında ulaşmaması durumunda iletişim numaralarımızda bize ulaşılarak paketin takibi yapılabilmektedir.

10.  Siparişlerinizi kargoda yaşanabilecek gecikmeleri göz önüne alarak veriniz.

11. Bedava Kargoların taşımasını yapacak firma tarafımızca belirlenmektedir.