75 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE TÜM TÜRKİYE'YE KARGO BEDAVA!

HAKKIMIZDA

Tüm kahve severler için lezzet dolu bir deneyim başlıyor...

      Dünyanın Kahvesi, Linsa Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin patentli online satış markasıdır. DunyaninKahvesi.Com, daha fazla kaliteli kahvenin ve ünlü markaların müşterilerimiz için ulaşılabilir olması, ev ve ofis müşterilerinin kahveye dair tüm ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla kurulmuş parekende online satış sitesidir. Linsa Gıda İthalat İhracat ve Ticaret firması aynı zamanda Ho-Re-Ca (Hotel-Restaurant-Cafe) grubunun toptan kahve ve kahve ürünleriyle ilgili ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

     Firma sahipleri  başta İtalya ve Fransa olmak üzere yurt dışında ki 1.kalite kahve üreticisi iş ortaklarıyla çalışmalar gerçekleştirerek ürünlerini sürekli güncel tutmakta ve tüm yenilikleri en hızlı şekilde sizlere taşımaktadır.

     Sizlere daha kaliteli ve daha lezzetli ürünleri ulaştırabilmek amacıyla sürdürdüğümüz araştırmalar, sahip olduğumuz etik değerler, inanç ve deneyim ile kahveye dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek ve  siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti en üst seviyede tutmak öncelikli hedefimizdir.

     Çıktığımız bu yolculukta, sahip olduğumuz en büyük değerin siz müşterilerimiz olduğunun farkındalığıyla, bu deneyimi sizlerin destekleriyle büyütmek arzusundayız. Bu amaçla, her türlü olumlu ve olumsuz eleştirinizi, önerilerinizi ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmanız sizlere giderek daha iyi bir hizmet verebilmemizi sağlayacaktır.

     Saygılarımızla.