Caffe Molinari Kenya Filtre Kahve 250g - 12li Toptan Koli

Caffe Molinari Kenya Filtre Kahve 250g - 12li Toptan Koli

Caffè Molinari Filtre Kahve - Kenya 250g


12 Adet 250g Kenya Filtre Kahvesi İçeren Koli Fiyatıdır


Filtre Kahve Makinesi, French Press, Dripper ve Moka Pod kullanımına uygun olarak öğütülmüş.


18.Yüzyıldan bugünlere uzanan İtalya'nın en eski ve ünlü markalarından Caffe Molinari'nin üretiminde kullanılacak her bir kahveyi Alberto Molinari 50 yıldan uzun bir süredir tek tek denemekte, menşe, aroma analizi ve çekirdeğin tüm özelliklerini belirledikten sonra en lezzetli harmanları ortaya çıkarmaktadır. İşte bu deneyim ve tutkunun sonucunda ortaya çıkan en özel kahveler Caffe Molinari'nin özel serisi ' Il Caffe Riserva By Alberto Molinari' ismiyle pazarlanmaktadır.

Dünyanın en iyi kahve çekirdekleri seçilerek yapılan bu özel serinin, en iyi bahçelerde yetişmiş ve tamamı Arabica çekirdeklerinden olan KENYA harmanını Filtre Kahve Makineniz, French Press, Dripper ve Moka Pot için satın alabilirsiniz.

Caffe Molinari, 1804 yılından günümüze dek uzanan köklü bir geçmişe ve büyük bir deneyime sahiptir. İtalya'nın en eski ve ünlü markalarından olmakla beraber, bir çok uluslararası kalite belge ve ödüllerine sahiptir. 200.yılı aşkın deneyimiyle Caffe Molinari bugün dünyanın tüm kıtalarında ve 60 ülkesinde satılan bir markadır.


Cekirdek
Cekirdek Türü%100 Arabica
İcerik
Ürün İçeriğiFiltre Kahve
Kafein İçeriğiKafeinli
Mensei
İthal Ülkesiİtalya

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • 312,00TL
  • Vergiler Hariç: 288,89TL

Etiketler: toptan kahve, toptan yöresel kahve, toptan kenya kahvesi, yöresel kahve, kenya kahve, kenya kahvesi, arabica kahve, filtre kahve, kenya, yöresel, dünya kahvesi, kenya filtre kahve, kahve, yöresel filtre kahve, arabica filtre kahve, dripper, moka pod, syphon, filtre kahve makinesi, delonghi, french press, french press kahve, dripper yöresel kahve, dripper için kahve, satın al, fiyat, sipariş